Filmy

Letopisy Narnie Lev, čarodějnice a skříň

18. května 2007 v 12:13
Petr, Zuzana, Edmund a Lucinka museli opustit Londýn v době, kdy nad městem zuřila druhá světová válka a opakované nálety německých letadel ohrožovaly životy většiny Londýňanů. Náhradní domov najdou sourozenci v domě excentrického profesora jménem Digory Kirke.
Dětem připadá život v jeho rozlehlém domě nudný, ale pouze do chvíle, kdy nejmladší Lucinka objeví ve staré skříni průchod do tajemného a magického světa jménem Narnie. V Narnii žijí zvířata, která mluví, a zemi vládne moudrý a laskavý lev Aslan.
Ostatní děti Lucince vyprávění o Narnii zpočátku nevěří, ale nakonec všichni projdou skříní a zjistí, že ne všechno je v Narnii tak, jak by mělo být. Zemi totiž ovládá zlá bílá čarodějnice jménem Jadis, která v Narnii udržuje nekonečnou zimu a která promění v kámen všechny, kteří se jí pokusí vzepřít. Děti se proto spojí s Aslanem a ostatními obyvateli Narnie, aby společnými silami čarodějnici přemohli

Moderní Popelka

18. dubna 2007 v 17:22
Popelka na tom snad nikdy nebyla tak špatně. V "Moderní Popelce" - moderní a humorné verzi klasické pohádky - musí Sam, středoškolačka v posledním ročníku (HILARY DUFF) skákat podle toho, jak si pískne její sobecká macecha Fiona (JENNIFER COOLIDGE) a posluhovat svým dvěma škodolibým nevlastním sestrám, které s ní zacházejí spíše jako se služkou než jako se členem rodiny. Sam má svůj velký sen - dostat se na Princetonskou univerzitu, avšak kromě studia musí i tvrdě pracovat, a tak to s jejím společenským životem za moc nestojí.
Co se však nestane, při chatování narazí na tajemného okouzlujícího prince ze stejné školy, se kterým si víc než rozumí. Když se ale ukáže, že její anonymní spřízněnou kybernetickou duší je na škole superpopulární a navíc velmi přitažlivý hráč amerického fortbalu Austin Ames (CHAD MICHAEL MURRAY), Sam zpanikaří a prchá zpět do reality, pričemž ztrácí při útěku před dvanáctou z plesu svůj mobilní telefon. A jelikož se bojí, že až Austin zjístí, kdo jeho vysněná princezna skutečně je, odvrátí se od ní, snaží zmařit všechny jeho pokusy o odhalení své identity. Nechá se Sam ovládnout svým strachem a nebo najde odvahu být sama sebou a vydat se životní cestou, po které vždy toužila?

Nikdy to nevzdávej

18. dubna 2007 v 17:11
Terri miluje hudbu a zpěv zrovna jí skončila škola a ona chce jet do hudební školy do L.A.,ale tam se dostanou jen ty nejlepší.Její brácha Paul zrovna udělal maturu a tak ho Terri vytahne na koncer Three days grace(opravdu skvělá skupina) když se vrací domů smete jejich auto nákladák,kterej jel na červenou.Paul to nepřežije.A tak rodina velice smutní.Když příde Terri dopis že jí vybrali do tý hudební školy vyhodího do koše.Její táta je stejnak proti a ona nechce nic dělal bez jeho svolení.
Ale to se nelíbí její mámě a tete.Ty řeknou že tam musí jet a že to ale neřeknou tátovi.Jemu řeknou že jede k tete.Terri tam teda jede pozná fantastickýho kluka.Později s ním začne chodit.Terri s Jayem musí nacvičit písničku na závěreční vystoupení.Tak jí napíšou spolu.A začnou jí nacvičovat.Jenže jednou za ním de a načape ho jak se líbá s jednou holkou(nespomenu se na meno ,ale minulí prázdniny v tom filmu spolu chodily a ona ho chce získat zpět).Terri uteče a chce si zbalit věci a odjet domů.Pak se ale rozhodne přeci jen zůstat.Oboum se vůbec nejde soustředit.On se ožere a příde za ní.Dou spolu na střech a tam stráví noc.Ona mu odpustí a zase je mezi nima vše v pohodě.Mezitím Terri a Jay dohazují holku klukovi ménem Kiwi.Ta holka je dost ujetá.Oni oba.Ale daj je dohromady.
když už se koná závěrečný koncer a Terri s Jayem mají přijít na řadu zjistí že nemá křížek od Paula a bez něj zpívat nemůže.De si pro něj do pokoje ,ale narazí tam na tátu.Zjistil pravdu.Chce si jí ihned odvést domů ,ale nakonec jí tam nechá a de s ní na ten koncert.Oba to zazpívají skvěle.Ale stípko o který šlo celou dobu získá Terrina spolubydlíci Denise.
 
 

Reklama